Tel:
Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited
Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited
Pociągający! Wydajność! Niesamowity!

APA Game to Twój wybór!

Dom

Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited

Kilka słów o nas
Chiny Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited profil firmy
Chiny Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited profil firmy
Chiny Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited profil firmy
Chiny Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited profil firmy
1 2 3 4

Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited

APA Game - Asia Pacific Entertainment Consultants Co., Limited została założona w 2011 r. W Panyu w Guangzhou - największej chińskiej strefie przemysłowej maszyn do gier. Gry APA specjalizują się w międzynarodowym handlu maszynami do połowu ryb. Mamy silną grupę badawczo-rozwojową i nasz wysoce wydajny zespół zdolny do opracowania nowego projektu gry wędkarskiej w ciągu około 10 dni. Dostosowane są mile widziane!

Sprzedajemy wszystkie rodzaje gier wędkarskich i akcesoria do gier wędkarskich. Nie tylko zestaw do gry, ale także szafki, kompletna maszyna, joystick i inne części.

Współpracujemy z niezawodnymi producentami i produktami źródłowymi po Twojej docelowej cenie. Skontaktuj się z nami, na pewno znajdziesz tu odpowiednią grę.

Kontenery Ładowanie w ciągu ostatnich 3 miesięcy:

Listy przewozowe DHL z ostatnich 3 miesięcy:

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Inny

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000

Rok założenia : 2011

pc Export : 90% - 100%

APA Game została znaleziona w 2011 roku. Na początku jesteśmy tylko małą firmą handlową. Sprzedaliśmy grę rybacką fisrt na Hawaje w 2011 roku. W 2012 roku opracowaliśmy naszą wyjątkową grę Neptune's Chellenge, a gra jest dobrze sprzedawana w Azji Południowo-Wschodniej do tej pory. Od 2012 do teraz sprzedaliśmy tysiące gier wędkarskich na całym świecie. USA i Azja Południowo-Wschodnia to nasz główny rynek.

Usługowe

Co to jest polityka gwarancyjna APA?

Gry APA mają roczną gwarancję od daty wysyłki.
Gry OEM / wideo mają 3-miesięczny okres gwarancyjny od daty wysyłki. Proszę pobrać oświadczenie dotyczące naszych zasad gwarancji

Zwroty, naprawy

Możemy rozważyć zwroty tylko wtedy, gdy okaże się, że część jest wadliwa lub jeśli dostarczono niewłaściwą część. Przyjrzymy się wszystkim żądaniom na podstawie poszczególnych przypadków. Skontaktuj się z nami, podając pełne szczegóły dotyczące Twojego zakupu, a my pomożemy Ci tam. Jeśli masz część, która wymaga naprawy, najpierw skontaktuj się z nami, aby uzyskać numer seryjny.

Który kurier używasz do wysyłki?

DHL jest naszym preferowanym kurierem. Możesz również poprosić nas o przesłanie go przez własnego, preferowanego kuriera, a jeśli masz na nim konto, podaj numer swojego konta, a my zajmiemy się resztą. W przypadku dużych i ciężkich przesyłek, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki, radzimy skontaktować się z nami w sprawie innych metod wysyłki. Jeśli masz jakieś inne wymagania dotyczące wysyłki, daj nam znać przy składaniu zamówienia.

Gdzie mogę sprawdzić stan mojego zamówienia i szczegóły?

Możesz skontaktować się z nami w każdej chwili telefonicznie lub e-mailem, aby uzyskać najnowszy status zamówienia. Podaj swój numer referencyjny faktury.

Jak długo zajmie przyjęcie mojego zamówienia?

Czas realizacji zamówienia w dużej mierze zależy od dostępności i rodzaju zamówionego przedmiotu.
Części wspólne: silniki, solenoid, przyciski, światła / lampy LED, czujniki, przekaźnik, młotek, piłki itp.
Są one zwykle w magazynie. Po potwierdzeniu płatności możemy wysłać zamówienie tak szybko, jak to możliwe.
Uwaga: jeśli produkt jest niedostępny, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym.
Części wymagające dodatkowej pracy: płyta we / wy, tablica sterująca silnika, tablica wzmacniacza itp.
Czas realizacji to ok. 1 tydzień ze względu na dodatkową pracę związaną z lutowaniem. Płyta główna (C8, V8, V9, V12) jest zwykle w magazynie. Czas oczekiwania to 1-3 dni na zaprogramowanie oprogramowania do gry, której potrzebujesz.
Zamówienie specjalne: Naklejki i pleksi / tworzywa sztuczne będą dostępne w ciągu 2 tygodni od dostawcy, jeśli brak w magazynie. W przypadku złożeń mechanicznych składających się z wielu części i prac montażowych proces może trwać do 1 miesiąca lub dłużej. Skontaktuj się z nami, aby najpierw sprawdzić dostępność.

Co jeśli nie masz na stanie?

Dokładamy wszelkich starań, aby magazyn był w stanie spełnić wszystkie wymagania, ale jeśli nie jesteśmy w stanie zrealizować Twojego zamówienia od razu, poinformujemy Cię o wszelkich spodziewanych opóźnieniach. Następnie możesz zdecydować, czy czekać na zamówienie lub zamówienie w późniejszym czasie.

Chcę kupić część, w jaki sposób mogę zamówić?

Skontaktuj się z nami przez e-mail z zapytaniem o części. Aby zaoszczędzić czas, dołącz numer modelu i zdjęcie części, której potrzebujesz. W przypadku silników i czujników należy podać pełny numer modelu (oznaczony na części). Ważne jest również zapewnienie napięcia silnika, aby zapewnić dostarczenie odpowiedniej części do Ciebie. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz na naszej stronie, skontaktuj się z nami!

Co się stanie, jeśli nie otrzymam odpowiedzi z Twojego adresu e-mail?

Gry APA obiecują odpowiedzieć na wszystkie e-maile w ciągu 24 godzin i 100% odpowiedzi. Jeśli nie otrzymasz naszej odpowiedzi, może to być spowodowane błędem w Internecie lub błędem w dostawie. Następnie możesz skontaktować się z nami w następujący sposób:

Zadzwoń do nas: nasze biuro Tel .: 0086 20-31199936

Jeśli w weekendy lub święta, zadzwoń do Jenny Peng (kierownik sprzedaży): 0086 13926124090

Lub wyślij wiadomość do następujących aplikacji:

WeChat: 008613926124090

WhatsApp: 008613926124090

Nowa polityka gwarancyjna gier

Gry APA mają roczną gwarancję od daty wysyłki

OEM / gry wideo mają 3-miesięczny okres gwarancji od daty wysyłki.

UWAGA:

APA zapewni jedynie gwarancję na części elektroniczne (np. PCB, silniki itp.) Klient jest odpowiedzialny za uregulowanie wszelkich opłat za wysyłkę, które mogą obejmować opłaty celne i opłaty importowe.

Wszelkie usterki w nowych grach lub częściach należy niezwłocznie zgłaszać przedstawicielowi handlowemu po otrzymaniu gier.

Wszelkie wady otrzymanych części należy natychmiast zgłaszać do działu serwisowego.

Zwroty RMA (autoryzacja zwrotu):

Wszystkie części zwracane do APA muszą wypełnić formularz po sprzedaży.

Pobierz formularz po sprzedaży z naszej strony internetowej lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, aby uzyskać formularz.

UWAGA:

Opłaty za naprawę mogą dotyczyć niektórych części nieobjętych gwarancją.

Wcześniejsza wymiana:

Wszystkie wcześniejsze wymiany zostaną obciążone. APA wystawi fakturę za pełną cenę wysyłanej części. Po zwróceniu wadliwej części APA wyda pełny kredyt. Produkt wadliwy należy zwrócić do APA w ciągu 30 dni od otrzymania produktu zastępczego, aby uniknąć naliczenia opłaty. W przypadku, gdy klient nie zwróci wadliwego produktu do APA, klient zostanie obciążony opłatą za zakup wcześniejszej części zamiennej.

Firma Zespół

Bardzo techniczny zespół inżynierów, reżyser pracował w centrach gier i wiedział, czego potrzebują klienci i gracze. Inni są młodzi i utalentowani z ponad 6-letnią praktyką. Ścisły zespół kontroli jakości: menedżer ds. Sprzedaży przeprowadzi podwójne testy po przetestowaniu gier przez zespół kontroli jakości.

Video

ZESPÓŁ FIRMY

Bardzo techniczny zespół inżynierów, dyrektor pracował w centrach gier i wie, czego potrzebują klienci i gracze. Inni są młodzi i utalentowani z ponad 6-letnią praktyką. Ścisły zespół QC: menedżer sprzedaży przeprowadzi podwójne testy po przetestowaniu gier przez zespół QC.

Asia Pacific Amusement Consultants Co.,Limited
Xinshuikeng, Dalong Street, Panyu District, Guangzhou, 511450
Tel:86--13926124090
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fishing Arcade Machine dostawca. © 2018 - 2021 fishingarcademachine.com. All Rights Reserved.